Çizme të shkurtra me lidhëse, Springfield

8490L

SKU: 9884345

Çizme të shkurtra me lidhëse dhe zinxhir anash. Me gomë të trashë.

36
37
38
39
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çizme të shkurtra me lidhëse dhe zinxhir anash. Me gomë të trashë.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë