Çizme të shkurtra për femra,Geox

16690L

SKU: D26QDE00043C7005

85% Lëkurë-15% Tekstile elastikë

36
37
38
39
40
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Teknologjia origjinale Geox që kombinon një taban të shpuar dhe një membranë të papërshkueshme nga uji që merr frymë.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë