Çizme të shkurtra për meshkuj,Geox

14590L

SKU: U16ANF00022C6372

75% Lëkurë Bovine-15% Poliestër sintetike-10% Poliestër tekstile

39
40
41
42
43
44
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Teknologjia origjinale Geox që kombinon një taban të shpuar dhe një membranë të papërshkueshme nga uji që merr frymë.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë