Çizme të shkurtra SPHERICA për meshkuj,Geox

13360L

SKU: U16D1C00023C6009

79% Lëkurë Bovine-21% Tekstile elastikë Elastane

40
41
42
43
44
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Teknologjia origjinale Geox që kombinon një taban të shpuar dhe një membranë të papërshkueshme nga uji që merr frymë.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë