Çizme të shkurtra Mango

4494L

SKU: 87072019

Çizme me platformë të lartë

36
37
38
39
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çizme me platform te lartë, shirita elastik anësor dhe majë rrethore. 29% POLIESTER, 67% IMITIM LEKURE, 4% RRIP ELASTIK

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 37, 38, 39, 40

Përzgjidh masën

36, 37, 38, 39, 40

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA