Çorape bazike, set (5palë) Obaibi

SKU: 50114

5 palë çorape bazike me ngjyra të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 5 palë çorapesh me përbërje pambuku organik, dizajne bazike me ngjyra të ndryshme. 74% Pambuk, 3% Elastan, 20% Poliamid, 3% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,