Çorape Goldenpoint

890L 270L

SKU: GTD0452NC

Corape deri te kyçi i këmbës, me dantellë në gjithë gjatësinë, dhe pa dantellë tek thembra dhe te gishtërinjtë e përbërë nga 85% viskoze + 14% poliamid + 1% elastan

Blu e erret
E zeze
Prerje unike
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Corape deri te kyçi i këmbës, me dantellë në gjithë gjatësinë, dhe pa dantellë tek thembra dhe te gishtërinjtë e përbërë nga 85% viskoze + 14% poliamid + 1% elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Përzgjidh masën

Prerje unike