Çorape me detaje festive 2 palë, Obaibi

1190L

SKU: 704769991

Çorape me detaje festive 2 palë, të butë dhe të ngrohtë.

13-14
15-18
19-22
23-26
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape me detaje festive 2 palë, të butë dhe të ngrohtë. Përbëhet nga: 1% Elastein 1% Fibër Metalike 11% Poliamid 87% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë