Çorape me gëzof, set (3palë) Obaibi

1090L

SKU: 50449

3 palë çorape pambuku

10/12
13/14
15/18
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 palë çorapesh me përbërje pambuku, me gëzof në kyçe dhe me dizajne të ndryshme: një palë me vija dhe dy palë me motive maceje. 84% Pambuk, 2% Elastan, 12% Poliamid, 2% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë