Çorape me gëzof, set (3palë) Obaibi

SKU: 50362

3 palë çorape pambuku

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 palë çorapesh me përbërje pambuku, me gëzof në kyçe dhe me dizajne të ndryshme: një palë me pika, një palë me motive yjesh dhe një palë me motive maceje. 85% Pambuk, 2% Elastan, 12% Poliamid, 1% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë