Çorape me gëzof, set (3palë) Obaibi

SKU: 50361

3 palë çorape pambuku

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 3 palë çorapesh me përbërje pambuku, me gëzof në kyçe dhe me dizajne të ndryshme: një palë me vija, një palë me motive zemrash dhe një palë me motive kotelesh. 86% Pambuk, 2% Elastan, 12% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë