Çorape me motiv 3D Prenatal

297L

SKU: 670196

Çorape me dy tonalitete dhe një portokalle të aplikuar

Prerje unike
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape me dy tonalitete dhe me një portokalle 3D të aplikuar në pjesën e sipërme. 80% Pambuk, 5% Elastan, 15% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

,

Sipas sezonit