Çorape me print lepurushi Prenatal

SKU: 665012

Çorape me gjatësi deri në gjunjë dhe me platformë që nuk rrëshqet në shollë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape me gjatësi deri në gjunjë, dizajn me printe lupurushi dhe teksturë me platformë që nuk rrëshqet në shollë. 80% Pambuk, 5% Elastan, 15% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit