Çorape me printe dreri Prenatal

SKU: 665014

Çorape me platformë që nuk rrëshqet dhe me printe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çorape me printe dreri me kontrat ngjyrash dhe teksturë me platformë që nuk rrëshqet në shollë. 80% Pambuk, 5% Elastan, 15% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë