Çorape me printe Prenatal

SKU: 687652

çorape pambuku me printe me dinosaur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

çorape pambuku me printe me dinosaur, me disa tonalitete. 76% Pambuk 2% Elastan 22% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit