Çorape me printe, set (2palë) Prenatal

SKU: 671469

2 palë çorape me printe të personazhit Minnie Mouse

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 2 palë çorapesh me shirita të valëzuar përreth kyçeve dhe me printe të personazhit Minnie Mouse. 70% Pambuk, 2% Elastan, 82% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë