Çorape me printe, set (2palë) Prenatal

495L

SKU: 664361

2 palë çorape me dizajne të ndryshme

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 palë çorapesh me dizajne të ndryshme: një palë me vija me kontrast ngjyrash dhe një palë me print qenushi. 72% Pambuk, 2% Elastan, 26% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit