Çorape me printe, set (5palë) Prenatal

1161L

SKU: 671466

5 palë çorape me printe të ndryshme

1-6 Muaj
12-24 Muaj
6-12 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë çorapesh me printe të ndryshme dhe me kontraste ngjyrash. 70% Pambuk, 2% Elastan, 82% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë