Çorape me printe Springfield

690L

SKU: 8542277

Çorape më gjatësi deri te kyÇet me printe florale

3638
3941
Jeshile
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çorape më gjatësi deri te kyÇet me printe florale dhe shirit elastik tek pjesa e kyÇeve,75% Pambuk 23% Poliestër 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë