Çorape me shirita, set (3palë) Okaidi

SKU: 99485

3 palë çorape me gjatësei deri në kyçe dhe me shirita me ngjyra të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 palë çorapesh me ngjyra të ndryshme, dizajn me shirita horizontalë me tonalitete të njëtrajtshme dhe me pjesë tërheqëse nga pas.

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , ,