Corape Obaibi

483L

SKU: 94500945

Set corape te plota per bebe ,2 cope

13/14
15/18
19/22
23/26
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set corape te plota ne 2 cope .Te punuara me pelhure pambuku te bute te cilat dhurojne elegance dhe rehati.Detaji I dantelles I ben edhe me te vecanta. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit