Çorape Obaibi

SKU: 94500703

Set corape te plota per bebe ,2 cope

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set corape te plota ne 2 cope .Te punuara me pelhure pambuku te bute te cilat dhurojne elegance dhe rehati.Detaji I dantelles I ben edhe me te vecanta. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë