Corape Okaidi

SKU: 94739349

Set 2 pale corape me pala ne kycin e kembes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set 2 pale corape me pala te kyci I kembes ,per vajza, me shkelqim, te pershtatshme per raste,61% Pambuk 17% Poliester 12%Poliamid 8% Elastane19% Fiber metalike

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë