Corape Okaidi

495L

SKU: 96690138

Corape per djem-paketim 3 pale

23/26
27/30
31/34
35/38
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Keto 3 pale corape ne 3 ngjyra te ndryshme jane ideale per tu kombinuar me te gjitha kepucet e koleksionit. Mase dhe logo te dukshme. Me llastik ne pjesen e qafes.,74% Pambuk, 23% Poliamid, 2% Elastan, 1% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë