Corape Prenatal

SKU: 660057

Çorape jo të rrëshqitshme me shtypje të ylberëve

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape të rehatshme pambuku me gome që nuk rrëshqasin. Veshja është zbukuruar me një printim me ylberë dhe reve,80% Pambuk ,5% Eastan ,15% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit