Corape Prenatal

SKU: 660058

Pupa me shtrojë jo rrëshqitëse

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Çorape pambuku të rehatshme me shtrojë jo rrëshqitëse. Pjesa e përparme është zbukuruar me një printi të një njëbrirësh të butë,80% Pambuk ,5% Eastan ,15% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë