Corape Prenatal

SKU: 658039

Corape anti rreshqitje me printe makinash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Corape me pulla silikoni blu praktikë që nuk rrëshqasin me printe makinash.,80% Pambuk ,5% Eastan ,15% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë