Corape Prenatal

350L

SKU: 658041

Corape anti rreshqitje me printe njebriresh

2-3 Vjec
4-6 Vjec
6-8 Vjec
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape jo të rrëshqitshme me goma silikoni dhe me printe njebrirshi,80% Pambuk ,5% Eastan ,15% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit