Corape Prenatal

SKU: 658046

Corape anti rreshqitje me printe njebriresh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape të rehatshme pambuku me gome që nuk rrëshqasin. Pjesa e përparme është e zbukuruar me njëprint të bukur të njebrirshit,80% Pambuk ,5% Eastan ,15% Poliamide

Sipas markës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit