Çorape, set 2 palë Prenatal

SKU: 688400

2 palë çorape të gjata për djem

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 palë çorape të gjata për djem, dizajn me personazhin “Spiderman”. 76% Pambuk 2% Elastan 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë