Çorape, set 2(palë) Obaibi

1090L

SKU: 75754945

Set prej 5 palë çorapesh me gjatësi mesatare

23/26
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 palë çorapesh, me material kundra rrëshkitjes në pjesën e poshtme të shputës, me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. 76% Pambuk 1% Elastan 12% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë