Çorape, set (2palë) Prenatal

SKU: 675271

2 palë çorape të shkurtra me printe të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 palë çorapesh të shkurtra me dizajne të ndryshme: një palë çorape me printe zemrash të vogla dhe një palë çorape me një print arushi.

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë