Çorape, set (2palë) Prenatal

990L

SKU: 675519

2 palë çorape të shkurtra me printe të ndryshme

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 2 palë çorapesh të shkurtra me dizajne të ndryshme: një palë çorape me printe zemrash të vogla dhe një palë çorape me një print arushi të madh

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë