Çorape, set 2(palë) Prenatal

SKU: 593683

2 palë çorape të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 palë çorape të gjata me tonalitete të ndryshme. 50% Lesh 50% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit