Çorape, set (2palë) Prenatal

495L

SKU: 670190

2 palë çorape të shkurtra me printe të ndryshme

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 palë çorapesh të shkurtra me dizajne të ndryshme: një palë çorape me printe lulesh të vogla dhe një palë çorape me një print arushi. 72% Pambuk, 2% Elastan, 26% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit