Çorape, set (2palë) Prenatal

1290L

SKU: 593792

2 palë çorape me motive zemrash dhe të kthyera në kyçe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 palë çorapesh të kthyera në kyçe, dizajne të ndryshme: një palë në ngjyrë rozë bazike dhe një palë të bardha me printe zemrash. 80% Pambuk, 15% Poliamid, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit