Corape, set 3 palë, Okaidi

990L

SKU: 86991621

3 palë corape të shkurtra për vajza

23/26
27/30
31/34
35/38
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

3 palë corape të shkurtra për vajza, me dizjane dhe tonalitete të ndryshme. 1% Metal 1% Elastan 24% Poliamid 74% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë