Corape, set 3 palë Okaidi

690L

SKU: 86919341

3 palë corape për vajza

23/26
27/30
31/34
35/38
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

3 palë corape për vajza, me dizajne dhe tonalitete të ndryshme. 2% Elastan 21% Poliamid 77% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë