Çorape, set 3(palë) Obaibi

SKU: 684266800

3 palë corape pambuku

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

3 palë corape pambuku, me printe dhe tonalitete të ndryshme. 2% Elastan 12% Poliamid 86% Pambuk,2 % Elastain12 %Poliamidë86 %Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit