Çorape, set (3palë) Okaidi

693L

SKU: 61221

3 palë çorape me punime të ndryshme dhe gjatësi deri në kyçe

27/30
31/34
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 palë çorapesh me gjatësi deri në kyçe, dizajne të ndryshme me fruta dhe kuadrata. 3% Pambuk, 26% Najlon, 71% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

,