Çorape, set (3palë), Obaibi

842L

SKU: 95719

3 palë çorape të shkurtra me printe të ndryshme

13/14
15/18
19/22
23/26
E verdhë
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 palë çorapesh të shkurtra me dizajne dhe ngjyra të ndryshme .2% Elastan 27% Najlon 71% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, ,

Sipas ngjyrës