Çorape, set (3palë) Prenatal

SKU: 670265

3 palë çorape me dizajne të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 palë çorapesh me dizajne të ndryshme: një palë bazike, një palë me vija dhe një palë me printe yjesh. 80% Pambuk, 5% Elastan, 15% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë