Çorape, set 4(palë) Prenatal

903L

SKU: 678176

4 palë çorape me printe me vija

1-6 Muaj
12-24 Muaj
6-12 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

4 palë çorape me printe me vija dhe dizajn me arusha. 80% Pambuk 5% Elastan 15% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë