Çorape, set 5 (palë) Okaidi

SKU: 82729233

5 palë çorape të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

5 palë çorape të gjata, me tonalitete të ndryshme. 

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë