Çorape, set 5(palë) Obaibi

1190L

SKU: 76181638

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare

13/14
15/18
19/22
Portokalli e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 2% Elastan 3% Poliestër 21% Poliamid 74% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë