Çorape, set 5(palë) Obaibi

893L

SKU: 76181342

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare

23/26
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 76% Pambuk 2% Elastan 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë