Çorape, set 5(palë) Obaibi

1090L

SKU: 76182758

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare

15/18
19/22
23/26
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 1% Poliestër 2% Elastan 21% Poliamid 76% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë