Çorape, set (5palë) Obaibi

SKU: 95718

5 palë çorape me punime të ndryshme dhe gjatësi deri në kyçe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë çorapesh me gjatësi deri në kyçe, dizajne të ndryshme me detaje printesh. 3% Elastan, 4% Poliester, 21% Najlon, 72% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë