Çorape, set 5(palë) Obaibi

893L

SKU: 75744324

Set prej 5 palë çorapesh me gjatësi mesatare

13/14
15/18
19/22
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set prej 5 palë çorapesh me gjatësi mesatare, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 54% Pambuk 2% Elastan 20% Poliamid 24% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë