Çorape, set 5(palë) Obaibi

1190L

SKU: 76181138

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare

15/18
19/22
23/26
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 5 palë çorapesh për djem me gjatësi mesatare, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 76% Pambuk 2% Elastan 22% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë